2ος Κύκλος Εκπαιδευτικού Προγράμματος 'Αισθάνομαι τη Φύση' για παιδιά 2-4 ετών

Το πρόγραμμα απευθύνεται σε παιδιά 2-4 ετών και υλοποιείται στο ΜΦΙΚ από την κ. Χάρις Μαυρουδή, Εκπαιδευτικό - Ερμηνεύτρια Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων.  Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνείτε Δευτέρα έως Παρασκευή 14:00 - 19:00, στο τηλέφωνο 6945817380, με την κ. Χάρις Μαυρουδή.

Πρόγραμμα

Αφίσα

Αρχεία

Πρόσκληση συμμετοχής φοιτητών στο « World Academic Expo (WAVE) 2017»

Ο εκπαιδευτικός μη-κερδοσκοπικός οργανισμός «Άφιξις» σας προσκαλεί να συμμετάσχετε στο πρότυπο επιστημονικό εκθεσιακό συνέδριο «World Academic Expo (WAVE  που διοργανώνει για δεύτερη συνεχή χρονιά στη Θεσσαλονίκη, στις 25 και 26 Νοεμβρίου 2017. Το συνέδριο θα πραγματοποιηθεί στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης (κτίριο Μ2) και θα φιλοξενήσει παρουσιάσεις φοιτητών από την Ελλάδα και το εξωτερικό, φοιτητικών ομάδων και εταιριών start-up.

Το συνέδριο απευθύνεται σε φοιτητές κάθε επιπέδου (προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς και διδακτορικούς) πανεπιστήμιων της Ελλάδας και του εξωτερικού και δίνει την ευκαιρία στους νέους επιστήμονες και ερευνητές να αποκτήσουν ουσιώδεις δεξιότητες μέσα από ένα μεγάλο εύρος δραστηριοτήτων, ετοιμάζοντας τους για μελλοντικές ακαδημαϊκές και μη καριέρες.

Παρακαλώ δείτε παρακάτω στο αρχείο που ακολουθεί την αναλυτική Πρόσκληση

Αναλυτική Πρόσκληση