Διάλεξη Αλεξάνδρα Μπούνια, καθηγήτρια - Πανεπιστήμιο Αιγαίου, «Ιστοριογραφία της μουσειολογίας»

Στο πλαίσιο του προγράμματος διαλέξεων του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας για το εαρινό εξάμηνο, η κ. Αλεξάνδρα Μπούνια, καθηγήτρια στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου, θα δώσει διάλεξη με θέμα "Ιστοριογραφία της μουσειολογίας'" την Τετάρτη 16 Μαΐου 2018.

Η διάλεξη θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα 56 (Συνεδριάσεων) του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας, στις 20.30.

Αφίσα διάλεξης

Αφίσα διάλεξης

Συμπόσιο: Σύγχρονες Τάσεις στην Εκπαίδευση

Σύγχρονες Τάσεις στην Εκπαίδευση: αρχιτεκτονική της διδασκαλίας, διαδικασία της μάθησης και εκπαίδευση ευάλωτων ομάδων