Γίνε και εσύ Εθελοντής στις δράσεις του Πανεπιστημίου Κρήτης!

Η εθελοντική εργασία προσφέρει ευχαρίστηση σε όποιον την επιλέγει !

Κάθε εθελοντής είναι κοινωνός μιας μοναδικής πολιτιστικής, εκπαιδευτικής και ψυχαγωγικής δραστηριότητας.

Γίνε κι εσύ εθελοντής στις δράσεις του ΠΚ και  η «ανταμοιβή» που θα προκύψει από αυτή την εμπειρία,  συχνά μπορεί να υπερβαίνει κατά πολύ οποιαδήποτε μορφή οικονομικής αποζημίωσης.

ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ

Όσοι/-ες ενδιαφέρεστε να συνδράμετε εθελοντικά στις δράσεις του Πανεπιστημίου Κρήτης, παρακαλούμε συμπληρώστε την επισυναπτόμενη αίτηση και στείλτε την στο αντίστοιχο Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων του Ιδρύματος:

Ρέθυμνο - κα Μαρία Παπαδάκη (e-mail: publicrel@admin.uoc.gr, τηλ.: 28310-77965, fax: 28310-77964):

Ηράκλειο - κα Γιώτα Διαμάντη (Κτίριο Διοίκησης Β΄, e-mail: diamanti@admin.uoc.gr, τηλ.: 2810-393229, fax: 2810-393228):