Τετάρτη, Μαρτίου 20, 2019

Επιλογή Γλώσσας

DJ-MegaMenu

Γίνε και εσύ Εθελοντής στις δράσεις του Πανεπιστημίου Κρήτης

Γίνε και εσύ Εθελοντής στις δράσεις του Πανεπιστημίου Κρήτης!

Η εθελοντική εργασία προσφέρει ευχαρίστηση σε όποιον την επιλέγει !

Κάθε εθελοντής είναι κοινωνός μιας μοναδικής πολιτιστικής, εκπαιδευτικής και ψυχαγωγικής δραστηριότητας.

Γίνε κι εσύ εθελοντής στις δράσεις του ΠΚ και  η «ανταμοιβή» που θα προκύψει από αυτή την εμπειρία,  συχνά μπορεί να υπερβαίνει κατά πολύ οποιαδήποτε μορφή οικονομικής αποζημίωσης.

ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ

Όσοι/-ες ενδιαφέρεστε να συνδράμετε εθελοντικά στις δράσεις του Πανεπιστημίου Κρήτης, παρακαλούμε συμπληρώστε την επισυναπτόμενη αίτηση και στείλτε την στο αντίστοιχο Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων του Ιδρύματος:

Ρέθυμνο - τηλ.: 28310-77965, fax: 28310-77964):

Ηράκλειο - κα Γιώτα Διαμάντη (Κτήριο Διοίκησης Β΄, e-mail: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , τηλ.: 2810-393229, fax: 2810-393228):

© 2018 Τμήμα Διεθνών Σχέσεων Πανεπιστημίου Κρήτης, Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος. Σύνδεση χρήστη
Υποστήριξη MiSUoC ΚΠ/Μηχανογράφηση Πανεπιστήμιο Κρήτης